Zabawy Skrzatów i Krasnali

W poniedziałek 20.06 do grup Skrzaty i Krasnale zawitały animatorki zabaw. Wyjątkowe spotkanie dało wiele radości naszym przedszkolakom.

Odwiedziny strażaka w grupie Skrzaty

13 czerwca odwiedził nas tata naszego kolegi Antka, który na co dzień pracuje jako strażak oraz zajmuje się prowadzeniem szkoleń z pierwszej pomocy. Pan Łukasz przeprowadził ciekawa prelekcje na temat pracy strażaka oraz bezpieczeństwie podczas nadchodzących wakacji. Dzieci dowiedziały się również jak udzielić pierwszej pomocy oraz jak się zachować w nagłych wypadkach. Dziękujemy za miłe spotkanie.

Spotkanie z kolarzami – Skrzaty i Krasnale

W środę 8 czerwca dzieci z grupy” Skrzaty” i „Krasnale” miały możliwość uczestniczyć w niesamowitym spotkaniu z kolarzami . Panowie z zespołu NTonBIKE przeprowadzili ciekawa prelekcje na temat bezpieczeństwa na drodze oraz prawidłowego używania kasków i rowerów .

Dzień Dziecka w Skrzatach

Skrzaty w Straży Pożarnej

Skrzaty w Bibliotece

Skrzaty z wizytą na łące

Skrzaty z wizytą na łące, obserwacje przyrodnicze, piknik i „czytanie pod chmurką” .

Obserwacje przyrodnicze – Skrzaty

Skrzaty z wizytą na łące, obserwacje przyrodnicze, piknik i „czytanie pod chmurką” .

Skrzaty na wycieczce w „Siedlisku Józefówka”

11 maja grupa „Skrzaty” wybrała się na wycieczkę do zagrody „Siedlisko Józefówka” w Sątopach. W zagrodzie na dzieci czekało wiele atrakcji warsztaty ogrodnicze – wysiew warzyw, zamki dmuchane , gry i zabawy. Dzieci poznały wiele zwierząt tj. alpaki, lamy, kozy, owce, które miały możliwość samodzielnie nakarmić, pogłaskać, przytulić. Największą atrakcją dla dzieci były zabawy i karmienie lemurów, a także zwiedzanie ptaszarni , gdzie dzieci poznały wiele gatunków ptactwa ozdobnego.