Dzień Chłopaka – Skrzaty

Powitanie Jesieni – Skrzaty

Wycieczka Skrzatów na policje

W związku z realizacją tematyki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, Skrzaty udały się na wycieczkę na komisariat policji w Nowym Tomyślu. Dzięki uprzejmości policjantów dzieci miały możliwość bliżej przyjrzeć się pracy policjantów, a także podsumować poznaną wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze.

Zabawy Skrzatów i Krasnali

W poniedziałek 20.06 do grup Skrzaty i Krasnale zawitały animatorki zabaw. Wyjątkowe spotkanie dało wiele radości naszym przedszkolakom.

Odwiedziny strażaka w grupie Skrzaty

13 czerwca odwiedził nas tata naszego kolegi Antka, który na co dzień pracuje jako strażak oraz zajmuje się prowadzeniem szkoleń z pierwszej pomocy. Pan Łukasz przeprowadził ciekawa prelekcje na temat pracy strażaka oraz bezpieczeństwie podczas nadchodzących wakacji. Dzieci dowiedziały się również jak udzielić pierwszej pomocy oraz jak się zachować w nagłych wypadkach. Dziękujemy za miłe spotkanie.

Spotkanie z kolarzami – Skrzaty i Krasnale

W środę 8 czerwca dzieci z grupy” Skrzaty” i „Krasnale” miały możliwość uczestniczyć w niesamowitym spotkaniu z kolarzami . Panowie z zespołu NTonBIKE przeprowadzili ciekawa prelekcje na temat bezpieczeństwa na drodze oraz prawidłowego używania kasków i rowerów .

Dzień Dziecka w Skrzatach

Skrzaty w Straży Pożarnej