Dzień Pluszowego Misia

25 listopada grupa „Pajacyki” świętowała Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzień Kredki w Smerfach

„Kolorowa kredka”

Grupa ” Skrzaty ” brała aktywny udział w charytatywnej akcji ” Kolorowa kredka” , podczas której zbierali stare, niepotrzebne już kredki , a następnie przekazały je fundacji Moc Promieni . Kredki po obróbce przez wolontariuszy trafiły do piórników, a następnie do dzieci w szkołach przyszpitalnych , świetlicach środowiskowych.

Pasowanie na Przedszkolaka – Pajacyki

Dnia 10 listopada w grupie „Pajacyki” odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Następnie pani dyrektor Malwina Paś za pomocą „czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodki poczęstunek.

Szkoła do Hymnu

10 listopada o godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Wspólnie odśpiewano cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Pasowanie na Przedszkolaka – Słoneczka

Dnia 9 listopada w grupie „Słoneczka” odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka – pierwsza ważna uroczystość w życiu naszych najmłodszych przedszkolaków. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały i tańczyły piosenki. Po części artystycznej, Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i upominek. Dla wszystkich dzieci były to niezapomniane chwile, pełne emocji i wspaniałych wrażeń.

Dzień Postaci z Bajek – Pajacyki

Dnia 5 listopada grupa "Pajacyki" obchodziła Międzynarodowy Dzień  
Postaci z Bajek. Dzieci w tym dniu ćwiczyły doskonalenie percepcji 
wzrokowej, rozwiązywały zagadki.Nie zabrakło quizu o bajkach oraz 
muzycznych zgadywanek.  Wszystkie dzieci za wspaniały udział w 
zabawach otrzymały pamiątkowe dyplomy.