DZIEŃ OTWARTY

Przedszkole nr 2 „Plastusiowe Osiedle” w Nowym Tomyślu serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty dnia 29.08.2022r. w godzinach 10:00 – 11:00.

Wszystkie dzieci nowo przyjęte zachęcamy do odwiedzin, wspólnej zabawy oraz poznania naszego przedszkola.

Wierszyk: Kolorowe Baloniki (Wierszyk) dla dzieci, przedszkolaków do  pobrania i wydruku

Wycieczka na lody – Krasnale

Pożegnanie starszaków

Zabawy Skrzatów i Krasnali

W poniedziałek 20.06 do grup Skrzaty i Krasnale zawitały animatorki zabaw. Wyjątkowe spotkanie dało wiele radości naszym przedszkolakom.

Odwiedziny strażaka w grupie Skrzaty

13 czerwca odwiedził nas tata naszego kolegi Antka, który na co dzień pracuje jako strażak oraz zajmuje się prowadzeniem szkoleń z pierwszej pomocy. Pan Łukasz przeprowadził ciekawa prelekcje na temat pracy strażaka oraz bezpieczeństwie podczas nadchodzących wakacji. Dzieci dowiedziały się również jak udzielić pierwszej pomocy oraz jak się zachować w nagłych wypadkach. Dziękujemy za miłe spotkanie.

Wycieczka do ZOO – Pajacyki

Wycieczka Biedronek do Porażyna

W poniedziałek 06.06.2022r. grupa Biedronki wybrała się na wycieczkę do Porażyna. Na miejscu czekał na nas Pan Leśnicy, który opowiedział nam o gospodarce leśnej i ochronie przyrody. Szliśmy ścieżką edukacyjną na spacer po lesie, zobaczyliśmy 300letnie drzewo, nawet domek „Baba Jagi”. Mieliśmy również okazję upiec w ognisku pyszne kiełbaski. Wycieczka bardzo nam się podobała, pomimo niesprzyjającej pogody.