Mikołaj w Pajacykach

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada grupa „Pajacyki” świętowała Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Pasowanie na Przedszkolaka – Pajacyki

Dnia 10 listopada w grupie „Pajacyki” odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Następnie pani dyrektor Malwina Paś za pomocą „czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodki poczęstunek.

Szkoła do Hymnu

10 listopada o godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Wspólnie odśpiewano cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Dzień Postaci z Bajek – Pajacyki

Dnia 5 listopada grupa "Pajacyki" obchodziła Międzynarodowy Dzień  
Postaci z Bajek. Dzieci w tym dniu ćwiczyły doskonalenie percepcji 
wzrokowej, rozwiązywały zagadki.Nie zabrakło quizu o bajkach oraz 
muzycznych zgadywanek.  Wszystkie dzieci za wspaniały udział w 
zabawach otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

Grupa „Słoneczka” i „Pajacyki” biorą udział w projekcie czytelniczym pt. : „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa przez przedszkole we współpracy z rodzicami tj. zachęcanie do czytania w domu misiowi.

Sałatka owocowa

Dnia 8 października grupa „Pajacyki” wykonała pyszną zdrową sałatkę owocową. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce. Nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim zawierają bardzo dużo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm.