Policjanci w Przedszkolu

Dnia 03.10.2017 do naszego oddziału przedszkolnego przyjechali policjanci. Podczas spotkania dzieci utrwaliły zasady ruchu drogowego oraz dowiedziały się jak wygląda praca policjanta. W podziękowaniu za miłe spotkanie, dzieci wręczyły swoim gościom laurki. Wspólna nauka i zabawa na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Koncert Muzyczny

Pierwszy w tym roku szkolnym koncert muzyczny w przedszkolu. W kilka chwil staliśmy się małymi muzycznymi odkrywcami i poznawaliśmy nietypowe instrumenty.

ROSOMAK w Liceum Ogólnokształcącym im. Kopernika w Nowym Tomyślu

W piątek 12.05.2017 nasi przedszkolacy odwiedzili Liceum Ogólnokształcące w Nowym Tomyślu, gdzie spotkali się z żołnierzami XVII Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej z Międzyrzecza, którzy pokazali dzieciom sprzęt wojskowy i zaprezentowali Kołowy Transporter Opancerzony Rosomak.

Spotkanie z Policjantami i Strażą Miejską

Galeria

W tej galerii znajduje się 21 zdjęć.

Dnia 23 marca bieżącego roku do naszego oddziału przedszkolnego przyjechali policjanci. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się na drogach i podróżować samochodem. Dzieci mogły z bliska zobaczyć jak wyglądają akcesoria policyjne. Przedszkolaki wspólnie z policjantami rozwiązywały zagadki … Czytaj dalej

Przedstawienie teatralne- „Kopciuszek”

Dnia 30 marca dzieci z grup: „Krasnale”, „Pajacyki” i „Skrzaty” obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek” w wykonaniu młodzieży z nowotomyskiego Gimnazjum. Uczniom bardzo dziękujemy.