Zabawy na śniegu – Krasnale

W poniedziałek 21 listopada zrobiło się mroźno i biało. Biały puszek pozwolił na zabawy w ogrodzie przedszkolnym i na terenie szkoły. Dzieci z grupy ,,Krasnale” zażyły ruchu na świeżym powietrzu. Przedszkolaki szalały z radości na widok pierwszego śniegu. Krasnale zbadały właściwości śniegu – co się z nim stanie gdy przyniosą go do przedszkola? To było wesołe wyjście i miejmy nadzieję, że śnieg jeszcze zawita. 

Dzień Chłopaka – Krasnale

Dzień chłopaka w grupie ,,Krasnale” minął w atmosferze wspólnej zabawy. Nie zabrakło pysznego poczęstunku, niespodzianek, a także pamiątkowych zdjęć. 

Nasze miasto w naszych oczach – Krasnale

Dzieci z grupy ,,Krasnale” stworzyły makietę miasta. Zamieniły się w małych projektantów i same zaprojektowały makietę zgodnie z hasłem „Nasze miasto w naszych oczach”.

Krasnale z wizytą u fryzjera

Wycieczka Krasnali do zakłady fryzjerskiego Metamorfoza w ramach współpracy z rodzicami pod hasłem „Poznajemy zawody naszych rodziców.”

Krasnale z wizytą na Policji

Wycieczka Krasnali do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu w ramach współpracy z rodzicami pod hasłem ” Poznajemy zawody naszych rodziców.”

Wycieczka na lody – Krasnale

Pożegnanie starszaków

Zabawy Skrzatów i Krasnali

W poniedziałek 20.06 do grup Skrzaty i Krasnale zawitały animatorki zabaw. Wyjątkowe spotkanie dało wiele radości naszym przedszkolakom.

Spotkanie z kolarzami – Skrzaty i Krasnale

W środę 8 czerwca dzieci z grupy” Skrzaty” i „Krasnale” miały możliwość uczestniczyć w niesamowitym spotkaniu z kolarzami . Panowie z zespołu NTonBIKE przeprowadzili ciekawa prelekcje na temat bezpieczeństwa na drodze oraz prawidłowego używania kasków i rowerów .